Praha plná strašidel pro světlušky a vlčata 13. – 15.1.2017

Jako již tradičně se i letos v lednu vydáme do Prahy na závod Prahou plnou strašidel. Tentokrát společně vlčata i světlušky a přidáme si k tomu i muzeum voskových figurín v centru města.

sraz: v pátek 13.1. v 18:00 v klubovně

konec: v neděli 15.1. v 10:00 tamtéž

s sebou: 400 Kč, páteční večeři, láhev 1,5 l, ešus, hrnek, příbor, spacák, věci na přespání, hygienu, přezůvky, čepici a rukavice (popřípadě i šálu), pevné boty, kroj a šátek, pláštěnku, stezku, zápisník, tužku, čelovku, malý batůžek

Více o samotném závodě i ukázkové šifry naleznete zde na webu závodu.

Přihlašovací formulář zde. V případě neúčasti prosíme zakliknout ne a nebo podat zprávu vedení oddílu, jehož je Vaše dítě členem.
Termín přihlášení 8.1.2017 z důvodu nákupu jídla i jízdenky na vlak předem.

Pokud mají rodiče zájem zúčastnit se s námi sobotního výletu a závodu pro veřejnost spolu s malou skupinkou dětí, je to možné, domluvte se s Verčou (kontakty níže).

Verča Holzknechtová: 606 161 920, v.holzknechtova@seznam.cz

Anna Kotalová: 603 192 368, paninaslanina@seznam.cz