Den sesterství (23. 2. 2019)

Den sesterství (23. 2. 2019)Den zamyšlení neboli Den sesterství (anglicky Thinking day) je mezinárodní svátek přátelství, který slaví skautky celého světa 22. února. Toho dne se narodili zakladatel skautingu, sir Robert Baden-Powell  a jeho žena Olave Baden-Powell. I dívčí oddíly našeho roje se tedy rozhodly, že tento svátek oslaví, pokud se chceš oslav zúčastnit, není nic jednoduššího, než se na akci přihlásit a ve správný čas dorazit na správné místo!

Sraz: sobota 23. 2. v 9:00 u klubovny

Konec: sobota 23. 2. v 17:00 u klubovny

S sebou: teplé oblečení, aby ti venku nebyla zima (čepice, rukavice i šála se určitě hodí), 50 KČ, pití (minimálně litr a ideálně teplý čaj v termosce) svačinu na celý den a nějakou dobrotu (ideálně vlastnoručně vyrobenou), o kterou se budeš moci podělit s ostatními, to vše sbalené do jednoho batůžku

Přihlašování: Do čtvrtka 21. 2. na tel. číslo 603 765 698 (Adéla Klírová – Šnečka)