Fotografie z Horalské noční výpravy

Výpravy v únoru jsou nuda. To už jsme zjistili dávno. A proto jsme již druhým rokem uspořádali výpravu v noci. Letos nám to vyšlo i díky počasí…

V noci, kde jsme šlapali z Bíliny do Teplic bylo totiž relativně teplo a hlavně nepršelo. Cesta nám tedy ubíhala bezvadně. Navíc jsme výpravu pojali jako závod, kde každá ze skupin zvolila jinou strategii. Ukázalo se, že Zlatá střední cesta je nejlepší a skupina Martin tak dorazila s 2 minutovým náskokem na Honzu a 10 minutovým náskokem na Vejvu. Rozdíly tak po 5,5 hodinách a 22km byly minmální. Trasy:

Po úspěšném nočním putování jsme se zúčastnili soutěže Master Chef s jediněčnými moderátory Jirkou Babicou a Láďou Hruškou. A aby toho nebylo málo, vše bylo potřeba vařit venku na otevřeném ohni. Vznikli tak skvosty jako ‚Severočeský Hermouš‘, ‚Teplý zážitek‘, ‚Hora neznáma‘, ‚Jižní pošušňáníčko‘ nebo ‚Peplefant‘. na vše se můžete podívat na fotografiích zde.