Březnová světluškovská plánovačka a výlet s dětmi z volnočasového centra v Dubí (8. 3. – 9. 3. )

Dozvěděla by ses ráda něco o táboře? A nebo ještě lépe, chtěla by ses podílet na jeho výmýšlení? A nebo by jsi chtěla poznat nové kamarády? A nebo obojí? Tak tím pádem neváhej, přihlaš se a zúčastni se naší březnové akce!

Sraz:     pátek 8. 3. v 17:15 v klubovně (Koťátka a Jiřičky, které mají schůzky v pátek se    scházejí již na schůzku v 16:30 též klasicky v klubovně)

Konec: sobota 9. 3. v 19:30 v klubovně

S sebou: páteční večeři, sobotní svačinu a oběd (společná bude pouze sobotní snídaně a větší odpolední svačina!), obvyklé věci na přespání (pyžamo, hygiena), spacák, přezůvky, oblečení do přírody, co si můžeš umazat a zároveň tě venku zahřeje (určitě se hodí čepice, rukavice, šála i teplé ponožky i boty), pláštěnku, termosku/láhev s pitím (alespoň litrovou), čelovku (nebo jinou baterku), malý batůžek, uzlovačku, zápisník, tužku, kpz, šátek (světluškovský, pokud nemáš tak jakýkoli jiný), střediskové triko a 100 Kč, hodit by se ti případně mohlo i nějaké menší kapesné.

Přihlašování: Sms zprávou Šnečce (viz tel. číslo níže) do 6. 3. 2018 do 0:00 hod.

Šnečka (Adéla Klírová)    +420 603 765 698