Březnová výprava do Českého středohoří

Bonusový zápis z výpravy, v rámci plnění Horalské stezky, sepsal a fotky vybral Vojta.

Sešli jsme se jako vždy v pátek na schůzce. Po schůzce se k nám přidali vlčata (Ježci) a šli jsme do bazénu. Ráno jsme vstali, najedli se a šli na vlak do Prosetic. Vlakem jsme dojeli do Bořislavy. Došli jsme na konec vesnice a rozhodli jsme se, že nepůjdeme na Milešovku. Potom jsme šli na kopec jménem Zvon. Ze Zvonu jsme šli na hrad Sukoslav, kde jsme si dali oběd. Ze Sukoslavi jsme šli do Ohníče, kde si plno lidí koupilo brambůrky Skatt (byla tam brambůrkárna). Potom jsme šli po polích až do Kladrub. Z Kladrub jsme šli do Teplic a potom do klubovny, kde jsme se rozešli domů.

Výlet byl možná trochu dlouhý, ale byl pěkný a počasí nám přálo (bylo možná až moc velký vedro)

Napsat komentář