Březnová výprava vlčat do Karlových Varů

O víkendu 9.3.-11.3. se uskuteční další výprava našeho oddílu 23. smečky vlčat, kterou strávíme celou na Karlovarsku.

Sraz: v pátek 9.3.2018 v 16:40 na nádraží v Teplicích

Konec: v neděli 11.3.2018 ve 15:00 na nádraží v Teplicích

Cena: 400,- Kč/osoba (vybíráme na nádraží)

 

Doporučené vybavení na akci:

večeře na pátek (zbytek výpravy bude jídlo zajištěno), čelovka (nebo jiná baterka), spacák, karimatka, věci na spaní, nožík, funkční pláštěnka, ideálně skautský kroj a šátek (případně skautské tričko – obojí je zbytečné), přezůvky, hrneček, ešus, lžíce, zápisník, tužka, stezka/nováček, kartáček na zuby s pastou, malý ručník, malý batůžek, kapesníky, podepsanou láhev na pití (ideálně 1-1,5 l), doporučujeme termosku na teplý čaj, teplé oblečení na celý den venku, oblečení do klubovny (včetně náhradního spodního prádla nebo ponožek), čepice, nepromokavé rukavice.

 

Vše zabalte ideálně do jednoho batohu/zavazadla tak, aby věci bylo Vaše dítě schopné přenést věci v Karlových Varech do/z klubovny z/na nádraží.

 

Jakoukoliv elektroniku není třeba ani tentokrát brát, pro případný kontakt budou k dispozici vedoucí.

 

O potvrzení /omluvení účasti Vašeho vlčete prosíme do středy 7.3.2018 v připraveném formuláři ZDE. Protože budeme cestu tam i zpět objednávat u Českých drah několik dní dopředu, prosíme o dodržení termínu přihlášení vlčete, po tomto termínu bude případná účast řešena individuálně po dohodě s vedoucími.