Březnová výprava vlčat do Krušných hor 9.-10.3.2019

V březnu se uskuteční další výprava, tentokrát do Krušných hor. Během naší výpravy navštívíme prohlídkovou štolu Lehnschafter v Mikulově a Vlčí kámen, ze kterého je krásný rozhled na celé Teplicko. Trasa bude dlouhá cca 9 km, není náročná a zvládnou ji i mladší vlčata.

Sraz: 9.3.2019 v 7:30 u klubovny v Teplicích

Konec: 10.3.2019 v 11:00 u klubovny v Teplicích

Cena: 250,- Kč/osoba

Vybavení: Vybavení prosíme rozdělte klukům na dvě části.

V první klukům nechte spacák, karimatku, kroj (kdo má), věci na spaní, věci na hygienu, náhradní oblečení, čelovku (nebo jinou baterku), přezůvky, hrneček, malý ručník.

Druhá část vybavení zahrnuje baťůžek na jednodenní výpravu včetně vody na pití (doporučujeme 1-1,5 l dle Vašeho uvážení + 0,5 l vody na vaření v samostatné lahvi), ešusu, lžíce, pláštěnky, stezky, zápisníku, tužky, případně nějaké dobroty (i když jídlo na celou výpravu od sobotní svačiny zajištěno), nožíku, kapesníků, čepice. Klukům prosím dejte na výpravu skautské šátky. Celý den se budeme venku v horách, proto prosíme kluky náležitě teple oblečte. Do batůžku přibalte v igelitovém sáčku náhradní čepici, rukavice a ponožky.

Jakoukoliv elektroniku není třeba ani tentokrát brát, pro případný kontakt budou k dispozici vedoucí.

O účasti nebo neúčasti nás prosím informujte ZDE v připraveném formuláři nejpozději do středy 6.3.2019 abychom mohli v předstihu nakoupit potraviny na výpravu. Po tomto datu bude přihlášení možné pouze jako náhradníci po domluvě s vedoucími.