Brigáda v „cukrárně“

Tuto sobotu se uskuteční brigáda na pozemku bývalé cukrárny v Palackého ulici, tedy na pozemku, kde připravujeme naše nové skautské centrum.

Sraz v sobotu 30.9. v 8:30 v Palackého ulici, očekávaný konec nejpozději kolem 16:00 (kdo musí dříve, odejde dříve).

 

S sebou: Pevnou obuv (jsou tam střepy a jiný odpad), pracovní oblečení dle počasí, pokud možno vlastní pracovní rukavice (vezmeme i nějaké erární), pokud máte, tak vezměte prosím i vlastní mačety či nůžky na nálety, bude jich potřeba hodně.

 

Stravování: Budou připraveny nápoje, drobné občerstvení a k obědu si odskočíme do blízkého okolí.

 

Plán: Zbavit celý pozemek náletů, odpadků, televizorů a podobných věcí, co se tam válí a co nejvíce toho odvézt do sběrného dvora, aby to trochu prokouklo a bylo připraveno na pohyb po pozemku při na kácení stromů a demolici ruiny.

 

Tato brigáda je pouze pro starší 12 let.