Časy schůzek+ zahajovací výprava světlušek

Nový školní rok je tu a s ním i nový „světluškovský rok“, zde jsou tedy časy schůzek+ rádkyně všech družin pro letošek:

Myšky (Šnečka+Máta)                 středa    15:30-17:00

Včelky (Hermi+Křítka)                 středa    16:00-17:30

Pozor změna!

Želvičky (Kytka)+Žabky(Dáňa)   středa      15:30-17:00

Družinky se z důvodu nedostatku dětí v družinkách a přání jejich členek spojí v jednu!

 

Příští víkend, tedy 13.-14. září také proběhne zahajovací výprava. Sejdeme se již v pátek v 16:00 hod a začneme promítáním fotek z tábora, na které zveme i všechny rodiče. Promítání bude přibližně do 17:30 hod. Světlušky pak přespí v klubovně a v sobotu je čeká výlet do Českého středohoří i s nováčky. S sebou je potřeba: jídlo na páteční večer, spacák, kartáček na zuby s pastou, věci na spaní, 140 Kč, zvlášť pak malý batůžek, v kterém bude zápisník, tužka, stezka, alespoň litrová lahev na pití a pláštěnka. Na sobě by každá světluška měla mít oddílové tričko se šátkem (pokud má), dále pak spíše teplejší oblečení na ven a pořádné boty, v kterých se nedělají puchýře. Konec výpravy bude v 18:00 hod před klubovnou.

Kontakty:       Šnečka (Adéla Klírová)                                    603 765 698

                        Máta (Martina Součková)                              605 463 274