Chaosník na listopad a foto z výpravy

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERAZde si můžete přečíst listopadový Chaosník a prohlédnout si fotografie z říjnové výpravy skautek. Že bylo v noci v Krušných horách 0°C? Že cesta byla dlouhá a myslivci ještě netrpělivější než samotní jeleni v říji? Že na nás číhali Horalové coby banda Búrů? S tím vším jsme si dokázaly brilantně poradit. Pod vedením plukovníka Roberta Baden Powella jsme porazily neporazitelné, čímž jsme nejen získaly poslední africká území pro Velkou Británii, ale především byly u samotného založení světového skautingu!