Den boje proti rakovině, Včelky, Želvičky, skautky a roveři čtěte!

Letos se opět zapojíme do sbírky Český den proti rakovině, tzv. květinový den. Nejen v rámci našeho střediska se uskuteční již příští středu 10. května odpoledne.

Sbírka bude probíhat mezi 14:00 a 18:00 zejména na rohu ulic Krupská, U Krupské brány a U Divadla, kde je oficiální začátek i konec akce (prodávat se bude též v přilehlém okolí). Sbírka příští týden nahradí Včelkám, Želvičkám a Vážkám schůzku (ve vaší klubovně v tuto dobu nikdo příští týden nebude). Účastnit se můžete buď v čase vaší schůzky nebo kdykoli v časovém rozmezí 14 – 18 hod.

S sebou si vezměte svačinu, pití, odvahu oslovovat lidi a na sebe si nezapomeňte podle svých možností obléknout kroj se šátkem nebo tričko sbírky z loňských let. V případě jakýchkoli dotazů mě neváhejte kontaktovat.

Více informací o samotné sbírce se dozvíte zde: https://www.denprotirakovine.cz/.

Za přípravu akce Lída (Ludmila Mráčková, 608 420 325, mrackova.lida@gmail.com)