Družina Včelek na Krajském kole ZVaSu 10.-12. června

Sraz: v pátek 10.6. v 15:15 na vlakovém nádraží v Teplicích

Konec: v neděli 12.6. v 13:30 tamtéž

Sebou: svačinu na cestu, skautský kroj a šátek s turbánkem – se všemi správnými nášivkami!, modré džíny ke kroji, karimatku, spacák (budeme spát ve stanech), hnědé skautské tričko, botasky, láhev s pitím, pláštěnku, malý batůžek, zápisník a psací potřeby, KPZ, 2 uzlovačky (doporučujem 1,5 metru dlouhý provázek o průměru 5 mm z Alpin sportu, kde jej prodávají na metráž), pokrývku hlavy

Seznam vybavení je z propozic závodu a jakýkoliv nedostatek může holky připravit o lepší umístění. Proto si zabalte opravdu vše. V případě jakýchkoliv dotazů se na nás obraťte. Peníze žádné nejsou třeba, v rámci reprezentace nám účast i cestu ve výši 600 Kč na osobu hradí středisko Dvojka Teplice. Kapesné dle zvážení – budeme ubytováni v areálu penzionu, takže předpokládáme, že možnost koupit si limonádu či nanuk bude.

Doporučený obsah KPZ

…aneb, co všechno by se mělo nebo mohlo nalézat v krabičce poslední záchrany (snažte se, aby byla co nejmenší)

• kousek svíčky
  • škrtátko a několik zápalek vodotěsně zabalených
  • svinutý drátek
  • provázek
  • hřebík
  • několik napínáčků
  • špaček (malá ořezaná tužka)
  • guma na gumování
  • několik zavíracích špendlíků
  • jehla, nit
  • knoflík
  • kousek křídy (dobře zabalený!)
  • několik mincí (30–50 Kč)
  • kousek březové kůry pro zapálení ohně
  • složený list čistého papíru
  • gumička na převázání
  • zevnitř nalepená kartička se jménem, datem narození, adresou a kontaktem na rodiče

Kdo nemá zkontrolovaný kroj, tak jej doneste při nejbližší příležitosti ke kontrole, musí jej mít všichni a v pořádku.