Fotky z listopadového přespání Horalů

Jako každý první víkend v měsíci i ten listopadový strávili Horalové společně…


Už v pátek jsme se během schůzky konečně rozdělili do družin, ty pak mezi sebou soutěžili. Zvítězili po dramatické bitvě Orlové poměrem 6:5.
V sobotu jsme si ‚střihli‘ cvičný Svojsíkův závod. Zjistilo se například, že Tadeáš neovládá dopravní značení! Také na zdravovědě je třeba do jarního ostrého závodu zapracovat. Celkově se ale lépe dařilo družině Opic, která těsně zvítězila.
Sobotní odpoledne pak patřilo tradiční hře na Vyzědače. I v silné konkurenci skautů z širého okolí se podařilo Horalům významě bodovat. Zvítězilo družstvo Martina, Honzy, Jonáše, Veverčáka, Tády a Lukyho.
Některé výjevy lze shlédnout v naší galerii… (fotografie pečlivě vybral Jonáš)

Napsat komentář