Fotky z únorové výpravy Horalů

Když nám to nevyšlo v lednu, tak jsme za sněhem vyjeli v únoru a divili jsme se, kolik že ho bylo a kromě epické sněhové bitvy o lopaty ve vlastnoručně (a vlastnolopatně) vyrobených sněhových pevnostech, které jsme stavěli mnohem déle, než jsme o ně bojovali, jsme se prošli z Komáří Vížky do Krupky a uspořádali naší verzi soutěže Master Chef, ve které tříčlenné skupinky Horalů soutěžily o vytvoření toho nejlepšího pokrmu, který by se vešel do finančního limitu a zároveň byly schopny ho vytvořit, což vyvrcholilo hromadnou prezentací a degustací všech výtvorů, na ktrou byly pozvány i zástupkyně dívčího oddílu, které celou záležitost okomentovali jako: ‚Místy by se skoro i zdálo, že je to kultivovanější než to, co jsme na naší výpravě, s názvem Horký zimní den, připravily pro naše vzácné hosty, ale to by bylo spíše tím, že naše akce byla až moc kultivovaná.‘

Pokud jste to přečetli, gratuluji. Fotky z akce si můžete prohlédnout zde: Od Prokopa, Martina, Oty, Jindry.