Fotky z velkého tábora

Velký tábor byl letos opravdu velký…

… hlavně co do počtu fotografií. Sešlo se nám přes 4000 fotek, ze kterých jsme vybrali přes 2000 povedených a cca 200 ve výběru. Odkazy níže.

Třítýdeního cyklotábora se letos zúčastnilo 38 skautů a skautek ve věku 11-15 let. V průběhu tábora jsme zažili etapovou hru s tématem experiment Dosada, pěší i cyklo výlety do blízkého i širšího okolí (např. na Pravčickou bránu, do Jetřichovic, na Dolský Mlýn, ale i do Bad Schandau, Pirny nebo Benešova nad Ploučnicí). Byli jsme svědky skautského slibu čtyř skautů u grandiózního slibového ohně, stáli jsme u zrodu legendární kapely Bundy (těště se na záznam jejich koncertu!).

Hráli jsme mnohé sportovní hry (mezi nimy např. Softbal a VybikoFotbal), učili se práce se dřevem, zažili noční hlídky a další dobrodružství. Také máme v záloze přes 2 hodiny videozáznamu, takže se můžete těšit i na krátké video z tábora. A slíbené odkazy:

Výběr cca 200 fotek.

Všechny fotografie.