Horalský hlas – zahajovací výprava a všechno ostatní, co potřebujete vědět

Do poštovní schránky by vám měl v těchto dnech žuchnout čerstvě vytištěný Horalský hlas, ve kterém najdete všechny informace o 21. oddílu.

Pokud vám nepřišel anebo chcete mít foršus, PDF soubor s Horalským hlasem si můžete stáhnout ZDE.

Zahajovací výprava se bude konat 6. —8. září v okolí Labské stráně. Spát se bude obě noci venku, při nepřízni počasí ve stanu. Hlavním bodem programu bude dokončení přijímacích zkoušek, které jsme začali na táboře a sobotní svatba Jožky a Piškota na Belvederu.

S sebou: Věci na přespání (spacák, karimatku, oblečení na spaní), pevné boty, skautský kroj!, 2l lahev na pití, 150kč na vlak a společné jídlo.

Sraz bude v klubovně v pátek 6.9. v 16:00, jako na schůzku. Návrat v neděli cca ve 1200 u klubovny. Výpravu povedou Honza (733 717 387) a Jarda (606 166 072).