Horký zimní den

Únorovou akcí Chaosu byl tradiční Horký zimní den.

DSC_0527

Sešly jsme se v nezvykle velkém počtu v pátek večer v klubovně. Zahrály jsme si seznamovací hru (tety Aniček nejsou vdané, například, že) a při „piknikové“ večeři jsme se dozvěděly, že vzácnou návštěvou, pro kterou budeme v sobotu připravovat slavnostní oběd, bude anglický následník trůnu princ William s manželkou a synem. Z tohoto důvodu byla představení, která jsme následně ve dvou skupinách vymýšlely a trénovaly, na téma Shakespearových her. První skupina zinscenovala klasiku Romea a Julii, druhá vymyslela vlastní originální dílo o zhrzeném umělci Jindřichovi. Před spaním se hrálo Palermo a pak se šlo spát. V sobotu ráno jsme složily recepty z písmen, která jsme získaly za hry večer, a pustily se do díla. Jako předkrm byly vejce se slaninou a opečeným toastem, polévka byla jakási hracho-čočková, hlavní jídlo bylo fish and chips a zákusek po divadlech puding. Stihly jsme to akorát, ještě jednou jsme si zkusily zahrát své scénky a už tu byli hosté. Ukázalo se, že syn je velmi mladý, a vlastně to ani není moc syn, ač ho oslovovali George. Mluvili jsme anglicky, dokud nevyšlo najevo, že mladý pár umí i česky. Po obědě a divadlech návštěva (snad spokojeně) odešla a my po úklidu také… Snad se nás příště sejde zase tolik!

Další fotky od Saničky ZDE