Informace k odjezdu na Horalský tábor

Sraz k odjezdu na tábor bude v sobotu 29.7. v 0850 v Teplicích v Celní ulici (odjezd autobusu do Prahy). Všechna zavazadla si přineste s sebou na sraz.

Zavazadla. Vzhledem k tomu, že tábořiště se nachází hluboko v lesích Orlických hor, bude na něj třeba dojít od vlaku nemálo kilometrů. Důrazně tedy doporučujeme jet poměrně nalehko. V rámci táborového programu budou zařazeny ‚prací dny‘, svůj ‚spotřební materiál‘ si tak budete moc vyprat a použít znovu. To ušetří Vaše záda cestou na tábor i pračku rodičů po příjezdu. Sbalte si tedy přibližně na 1 týden a zbytek vyřešíme na místě (doporučujeme přibalit pár kolíčků na věšení prádla). Při odjezdu budeme také potřebovat podpis rodičů na prohlášení bezinfekčnosti.

Nezapomeňte např. Spacák, karimatku, pevné boty, druhé lehčí boty, nepromokavou bundu, pokrývku hlavy, krátké a dlouhé kalhoty, mikinu nebo svetr, skautské tričko, šátek a kroj, hygienické potřeby, ručník, plavky, nůž, ešus, lžíci, hrneček, Magic, tužku(y) a papír, lahev na pití a čelovku. Volitelně pak hudební nástroj, zpěvníky, offline hry. To vše do jedné krosny. Drobnosti pak do malého batůžku, u kterého ale vymyslete, jak ho nést spolu s krosnou.

První společné jídlo bude odpoledne po příjezdu do Nového města nad Metují, přibalte tedy menší svačinu na cestu.

Adresa (vzhledem k tomu, že se jedná o malinkou vesnickou poštu, neposílejte prosím balíčky)

Skautský tábor Ohnišov – Teplická Dvojka
Ohnišov 172
Ohnišov
517 84

Kontakty na vedoucí tábora
Vůdce tábora      Martin Libich              724 717 891            libima@centrum.cz
Zástupce                Prokop Parůžek        731 428 428            prokop.paruzek@paruzkovi.cz