Informace k odjezdu na velký tábor skautů a skautek, Horažďovice 2021

Termín letního tábora skautů a skautek v termínu 17. července – 31. července se nezadržitelně blíží, a proto přinášíme informace k odjezdu. Na tábor pojedeme všichni objednaným autobusem od klubovny až na místo. Zavazadla povezeme v zavazadlovém prostoru autobusu, stačí je tedy přinést až na samotný odjezd. Sraz na tábor bude v sobotu 17.7. v 9:00 u klubovny.

Co mít s sebou připravené k odjezdu:

  1. vytištěnou přihlášku na tábor
  2. vytištěné potvrzení od lékaře (2. strana přihlášky)
  3. kartička pojištěnce, případně léky a další nezbytné informace, které bychom měli o dítěti vědět (bude vybírat zdravotník)
  4. potvrzení o provedeném PCR testu účastníka – ne staršího, než jeden týden před odjezdem na tábor (PCR test je, vzhledem k současným vládním nařízením, podmínkou pro účast na táboře. Pokud by se jím neprokázal byť jen jediný účastník, byli bychom nuceni provést opakovaně PCR testy u všech účastníků a museli bychom je uhradit z táborového rozpočtu, což je pro nás neproveditelné). Na PCR test zdarma má každý nárok 2x do měsíce, je však nutné si co nejdříve zarezervovat termín. Test zdarma v Teplicích provádí například místní nemocnice, další testovací místa lze na najít na stránkách ÚZIS. Kromě testu je možné předložit i potvrzení o prodělané nemoci covid-19 (max. 180 dní) nebo certifikát o provedení očkování.
  5. na místě při odjezdu bude také třeba podepsat bezinfekčnost (formuláře budeme mít my) – je tedy nutná přítomnost rodičů
  6. peníze na skautské tričko (ten, kdo si ho objednal) – trička si bude možné koupit při odjezdu a nebo v klubovně v pátek 25.6. od 17:00 do 19:00 nebo v pondělí 28.6. od 17:30 do 18:30. Cena triček je 270,-.

Seznam doporučeného vybavení přikládáme zde:

Seznam-vybaveni

Mobily a elektronika

Mobily jsou na táboře zakázané, nechte je doma, stejně to platí pro ostatní elektroniku. Přípustné jsou fotoaparáty, svítilny (bez rádia). Děláme to hlavně z důvodu rušení atmosféry tábora a nemožnosti elektroniku dobíjet. Pokud byste cokoliv potřebovali vědět, obraťte se, prosím, na vedení tábora. Stejně to platí i naopak, my se budeme snažit dávat příspěvky na web, abyste věděli, jak se nám na táboře daří a pokud nastane nějaká neočekávaná situace, obratem vás budeme informovat.

Adresa

Jedeme na pronajaté tábořiště Pod Práchní (Foto – tábořiště) v blízkosti města Horažďovice (Mapa). Pohledy a dopisy můžete zasílat na adresu:

Jméno skauta/ky

Skautský tábor Dvojky Teplice

Mírové nám. 3,

341 01 Horažďovice

Kontakty na vedoucí tábora

Vůdce tábora    Martin Libich           724 717 891           libima@centrum.cz

Zástupkyně        Martina Součková 605 463 274           marti.souckova2@gmail.com

Zdravotník          Dominika Zimová  775 212 933           domi.zimova@gmail.com