Intercamp v Polsku 22.-26.5.2015 – místa už jen pro náhradníky

Intercamp je mezinárodní setkání skautů a skautek ve věku 11–17 let. Účastní se jej 2000-2500 skautů a skautek z členských států NATO a dalších pozvaných zemí. Z našeho střediska se mohou zúčastnit všichni členové oddílů Horalové a Á la Chaos a roveři do 18 let. Letošního ročníku se kromě tradičních zemí účastní i hosté z Japonska, Ghany a Keni!

Podmínkou účasti je odevzdat předběžnou přihlášku (níže) co nejdříve, později odevzdat závaznou přihlášku, která bude k dispozici v průběhu ledna a zaplatit účastnický poplatek (záloha do 13.2.2015). Máme v autobusu zarezervováno 11 míst pro účastníky, proto si v případě většího zájmu budeme vybírat na základě termínu podání závazné přihlášky a chování v oddílech.

Předběžná cena je stanovena na 2 500 Kč. 1 500 Kč je nevratná záloha, kterou je třeba uhradit do 13.2.2015, zbylých 1 000 Kč do dubna 2015 (částka i termín budou upřesněny). Cena zahrnuje dopravu autobusem, ubytování ve stanech, účastnický poplatek Intercampu, stravu a pojištění. Nejsou v ní započítány případné vstupy během návštěvy Krakowa, Osvětimi nebo solného dolu, které nejsou součástí programu Intercampu, ale bude možnost některá z těchto míst navštívit.

S vyplněnými přihláškami a v případě jakýchkoliv dotazů se obracejte na Verču
E-mail: V.Holzknechtova@seznam.cz

Informace k tisku a předběžná přihláška: Intercamp 2015