Jak nacpeme celý tábor do jednoho auta? Přijďte to omrknout (pracovní rukavice s sebou:))

V sobotu 1. července 2017 v 10 hodin k naší klubovně přijede auto, do kterého musíme poskládat vybavení na téměř dva měsíce táboření na Labské Stráni. 

Budeme rádi, pokud nám přijdete pomoct. V klubovně budeme od 8 hodin přejímat zavazadla Horalů a přibližovat táborový materiál před klubovnu k nakládce. A v deset hodin vypukne největší zábava: štafetové předávání matrací, tyčí a jiného drobného materiálu, nošení podsad, vzpírání táborových kamen  a latrín a hlavně promýšlení, jak nejlépe poskládat 3D puzzle tak, aby vše dojelo v pořádku na Labskou Stráň.

Práce se najde pro všechny, ale platí, že čím silnější, tím lepší… 

Vykládání náklaďáku pak proběhne v neděli 20. srpna 2017 kolem třetí hodiny odpoledne.