Jarní prázdniny 2013 – kapacita naplněna

Že jsi se narodil v Česku? Že stát se náčelníkem eskymáků, když nejíš ryby den co den a

 nikdy jsi nespal/a v iglú, je nemožné? Ne tak docela, jednomu Čechovi se to už povedlo. Po stopách Jana „Eskymo“ Welzla se vydáme na „velkej polární vandr“. Prázdniny na svazích Krkonoš s lyžemi a snowboardy a po večerech s Janem Welzlem.
  • Termín: 23. 2. – 2. 3. 2013 (sobota – sobota)
  • Místo: Turnovská bouda v Černém dole
  • Cena: 1500,- Kč + permanentky na svah; částku uhraďte co nejdříve
    na 2000036045/2010 s poznámkou „Jarní prázdniny“ a jménem dítěte; jako variabilní symbol uveďte datum narození dítěte (DDMMRRRR)
  • Ceník permanentek zde (lyžovat budeme „5 dní ze 6“, peníze na vleky neposílejte prosím na účet – vybereme je hotově při odjezdu)
  • Kapacita akce je již naplněna, přijímáme jen náhradníky, kteří mohou jet, pokud se uvolní místo – pište do komentářů na tomto odkaze: http://doodle.com/fyvqvikrbbsp28qf.
  • Vzhledem k tomu, že kapacita chaty je omezená, přednost mají děti, které budou mít do konce prosince zaplacenou registraci a nemají významnější výchovné prohřešky ve svých oddílech („žluté karty“…)
  • Hlavní náplní bude výuka lyžování na svahu (s Verčou, Lenki, Prófou + snowboard s Jardou); tentokrát z organizačních důvodů nebereme běžky ani boby. Povinnou výbavou jsou seřízené lyže, padnoucí lyžáky a lyžařská helma.
  • Akci vede Jakub Mráček (777 323 557, jakub.mracek@gmail.com)

 

Napsat komentář