Jarní prázdniny – posledních 5 míst

Také v letošním skautském roce vyrazíme o jarních prázdninách na hory. Hostit nás tentokrát bude chata A-TOM v Janově nad Nisou, která se nachází v blízkosti několika lyžařských areálů (Bedřichov, Tanvaldský Špičák, Severák) a jizerskohorské magistrály – ráje běžkařů.

 • Termín: 31.1. – 6.2. 2016 (neděle – sobota)
 • Místo: Janov nad Nisou
 • Cena: 1500,- Kč + permanentky na svah; částku uhraďte co nejdříve (nejpozději však do 10.1.2016) na 2000036045/2010 s poznámkou „Jarní prázdniny“ a jménem dítěte; jako variabilní symbol uveďte datum narození dítěte (DDMMRRRR)
 • Ceník permanentek + 100 Kč vratná záloha na elektronicko permanentku
  (lyžovat budeme „5 dní ze 7“, peníze na vleky neposílejte prosím na účet – vybereme je hotově při odjezdu).
  Lyžařské permanentky jsou nepřenosné. V případě, že budete chtít střídat běžky se sjezdovkami, bude nutné zakoupení denního lístku dle klasického ceníku bez slevy pro skupiny.
 • Kapacita akce je 25 účastníků a přihlásit se můžete ZDE
 • Vzhledem k tomu, že kapacita chaty je omezená a akce je částečně dotována, mají přednost děti, které budou mít do konce prosince zaplacenou registraci a nemají významnější výchovné prohřešky ve svých oddílech („žluté karty“…)
 • Hlavní náplní bude výuka lyžování na svahu a v lyžařské stopě. Jelikož snowboardisté nebudou mít samostatného instruktora, mohou se zúčastnit pouze pokročilí, kteří budou zařazeni do skupin s lyžaři.
 • Povinnou výbavou jsou seřízené lyže, padnoucí lyžarské boty a lyžařská helma pro sjezdaře. Chránič páteře je vhodný, nikoli nutný. Pro běžkaře jsou nutné bežky odpovídající velikosti dítěte a boty, na které jsou děti zvyklé. Každý by měl mít vlastní sadu základních vosků a korek.
 • Akci vede Pavel Holzknecht – Vejva (723 821 414, pavel.holzknecht@gmail.com)