Jarní sněhové hrátky světlušek (krátké shrnutí a fotky)

Minulý víkend se světlušky vydaly na výpravu za zbytky sněhu do Mikulova. Krom toho, že si řádně úžívaly sněhové hrátky, také stihly oslavit Den Zamyšlení, uskutečnit březnový dobrý skutek: ozdobit pár smrčků mrkvemi (pochoutka pro místní zvířata) a také dokončit ten únorový (rozdávaly milé vzkazy a přání kolemjdoucím, kteří ocenili již to, že je takto mladé slečny beze studu a slušně oslovily). Vše popsané si můžete prohlédnout na níže přiložených fotografiích.

Těšíme se na dalších výpravách!

 

V pátek večer během procházky jsme měly za úkol pozorovat, co potkáme a přemýšlet, co z toho by mohl být symbol síly. Poté jsme si o síle povídaly a nakonec jsme vymýšlely v čem jsme silné my samy a jaký symbol by to mohl znázorňovat. Na závěr jsme si řekly, že nejsilnější jsme dohromady, a tak bychom se měly snažit spolupracovat a pomáhat dohromady.

Úsměv na fotografa!

Rodáváme milé vzkazy a úsměvy 1.

Rozdáváme milé vzkazy a úsměvy 2.

Sněhová bitva..

Na Pramenáči jsme ozdobily smrčky mrkvemi!

Hromadné foto na Pramenáči.

Cíla, Žofka a jejich „sněžné děti“.

Udělalo se nám krásně!

Nápadité sněhovo-ledové kukátko.

Hra, během které jsme se snažily pochopit, že na světě je mnoho různých lidí, a že to, že se tito lidé snaží spolupracovat dohromady, mu pomáhá.

Závěrečné hromadné foto!