Kdo vyhrál ZZZ TOP Family?

O víkendu 16. – 18. května se na našem tábořišti na Labské Stráni uskutečnil první ročník rodinného závodu ZZZ TOP Family. Tento závod je variantou roverského ZZZ TOP, který se každoročně koná tamtéž, a to již od roku 2010.

Pointa celé akce spočívá ve stmelování rodiny, v prožívání společných zážitků a v poznávání okolní přírody, čímž teamy získávají body, za něž získávají indicie. Tyto indicie je dovedou do cíle a na první čtyři teamy s nejvyšším počtem bodů čekají pěkné ceny (pro letošní rok: společenské hry, dětské opinelky, reflexní náramky, pastelky…) Za účast dostanou všichni samolepku a pexeso. Pokud jste zvědaví, jakéže úkoly to teamy plnily, otevřete si přílohu, kde naleznete odpověď, v tomto článku na vás také čeká odkaz na fotky a pár fotek z vyhlášení.

Počasí nám sice opravdu příliš nepřálo, ale během závodu se teamy zahřály chůzí a plněním úkolů (na fotce například vidíte team Slunečnic svačící na stromě – foto Michaela Soukupová) a na tábořišti jsme se všichni zahřáli a usušili u táboráku.

unnamed

Ačkoli o ZZZ TOP Family byl zpočátku veliký zájem, nakonec se – vzhledem k nepříznivému počasí a všelijakým rýmičkám – závodu zúčastnilo jen devět teamů. Jejich startovní a cílové fotky můžete shlédnout na tomto odkazu.

A pokud vás zajímá, jak si teamy vedly, zde jsou výsledky:

1. Curiosity (Knorrovi) – 577 B

2. Slunečnice (Soukupovi I.) – 515 B

3. Čulíci (Čulovi) – 510 B

4. Avengers (Urbanovi) – 482 B

5. Soukupáci (Soukupovi II.) – 412 B

6. Parůžkovi Čudlíci (Parůžkovi + Srbovi) – 291 B

7. Pavouci (Tarantovi) – 281,5 B

8. Sloupovi (Sloupovi) – 280 B

+ Vlčata (vedení 23. smečky vlčat a jedno vlče) – mimo soutěž, ale s výsledkem 970 B !

A na závěr pár fotek z vyhlašování, které pořídil Jiří Urban (z teamu Avengers):

IMG_9545 IMG_9551 IMG_9554 IMG_9555 IMG_9556 IMG_9558

Děkujeme všem zúčastněným a těšíme se (snad) na další ročník!

Pro zájemce zde ke stažení pravidla závodu a seznam úkolů:

MANUÁL_2014

Seznam úkolů a bonifikovaných aktivit

Napsat komentář