Konec prvního světa se blíží! Podaří se nám ho zachránit?

Konec prvního světa má nastat právě v tomto měsíci. Přijď nám pomoci ho zachránit a dostat se tak o kousek blíže k záchraně všech světů!

 

Sejdeme se v pátek 14. 10. v 17:00 hod na teplickém hlavním nádraží odkud se vydáme do Roudnice nad Labem, kde nás bude v sobotu čekat výlet. S sebou si nezapomeň sbalit 220 Kč, páteční večeři, spacák, karimatku, ešus, hrnek, lžíci, hygienické potřeby, baterku, KPZ, uzlovačku, zápisník, oddílové tričko se šátkem, teplé oblečení (nepromokavou bundu, teplé kalhoty, obuv vhodnou do terénu), pláštěnku, menší batůžek na výlet, láhev na pití (1,5 l) a bačkůrky – vše sbalené do jedné krosny. Vrátíme se v neděli 16. 10. v 11:00 hod opět na hlavní vlakové nádraží.

Pokud se budeš chtít záchrany zúčastnit, zapiš se prosím na seznam vyvěšený na nástěnce nebo se přihlaš nejpozději do středy 12. 10. do 18:00 hod Hermi prostřednictvím SMS.

 

Kontakty:            Zdeňka Richterová (Hermi)                                        725 298 218

Alžběta Ladová (Malina)                                             739 433 966