Krmení zvířátek

Přijďte po roce k vánoční borovici, zazpívat si koledy, popřát krásné svátky ostatním Krmení zvířátekskautům a nadělit zvířátkům pod stromeček!
Sejdeme se v úterý 23. prosince v 16:00 na trolejbusové zastávce Anger, odkud vyrazíme pěšmo po svíčkách k vánoční borovici. Konec bude kolem 18:00 opět na Angeru.Zváni jsou všichni členové střediska!

Doporučuji teplé oblečení, nepromokavé boty a termosku s teplým čajem. Vítány budou i vzorky vánočního cukroví, nezapomeňte si procvičit repertoár vánočních koled:)
Doporučené dary pro zvířátka: seno, kaštany, lojové koule pro ptáčky, jablka na zavěšení pro ptáčky, oříšky, šišky, šípky, slunečnicová semínka. Tvrdý chléb se moc nehodí, protože obsahuje kypřící látky, po kterých je zvířátkům špatně, jablka položená na zemi zase nejsou vhodná pro divočáky, protože jim přemrzlá kvasí v břiše.

Těšíme se na vás s Ladou 23. u vánoční borovice!

Jožka (Tel. 777 989 026)

Napsat komentář