Kronika z Horkého zimního dne skautek

Jak vypadal náš letošní Horký zimní den?

Ingredience

Na Horký zimní den jsme letos vařily večeři pro extrémně vzácnou návštěvu, a to pro režiséra Tima Burtona a jeho manželku, kteří k nám přijeli na casting na roli do nového filmu. Po večeři skládající se ze čtyř různých jídel a dvou nápojů předvedly tři týmy své nacvičené scénky a Tim Burton poté vybíral, čí herecké výkony ho oslnily nejvíce. Vysněnou roli, a tedy i letenku do Hollywoodu získala Áša a také bylo uděleno několik Oscarů. Některé holky, které měly už z podzimek splněno většinu bodů z této odborky, také dostaly zaslouženou odborku divadelníka- odbornost herectví.

Večer po odchodu hostů jsme ještě vyrazily do „kina“ na film Střihoruký Edward.

V neděli dopoledne jsme vyrazily na procházku na Doubravku (bylo super počasí, foukal vítr a tak) a odpoledne se Světluškami oslavily Den sesterství, ze kterého budou fotky a možná nějaká ta reportáž později.