Kronika: Zahajovací výlet 9. 9. 2018

V neděli 9. 9. 2018 se 21. statečných světlušek vydalo pátrat po ztracené dceři Šneččina dávného přítele a zahájit tak světluškovský rok 2018/2019. Všechny zdolaly „kopcůplnou“ cestu z Háje u Duchcova, přes rozcestí Pod Stropníkem na Osecký hrad. Dále si zahrály pár seznamovacích her, zúčastnily se předávání nejstarších světlušek do skautek a hlavně tedy pomáhaly našemu přítely zjistit, kde by jeho dcera mohla být. To však bylo velmi obtížné, a tak budeme muset v pátrání a luštění pokračovat na dalších schůzkách a nejspíše i na dalších výpravách. Doufáme tedy, že i na těch budeme mít takové množství šikovných pomocnic a vše brzy vyřešíme!

Vyrážíme!

Svačinaaa.

Seznamovací hra.

Oběd!

Hledání přítele na Oseckém hradě.

Šifra od ztracené dcery.

Luštíme.

My všichni pohromadě na jedné velké hromadě.

Kamarádky.

Hlad byl veliký …

Luštili doopravdy všichni.