Květnová výprava Chaosu

Řepka

Na tuto vysoce romantickou, rozkvetlou, ale také podivnou a špionskou a fazolové mouky a kyseliny octové plnou výpravu jsme se vydaly o tomto úplně prvním květnovém víkendu.

První noc jsme přespaly v klubovně a večer se věnovaly nakupování potravy, partičkovým hrám a nakonec noční bojovce se zvonícími telefonními budkami a tajnými hesly. Na dobrou noc se dramaticky četla Kytice.

V sobotu ráno jsme si amatérsky vyzkoušely nové klubovní lakrosky a poté si uvařily halušky na zahradním ohništi. Po obědě jsme se vydaly na zastávku do Prosetic a odtud (po několika komplikacích s chleby a Aniččinými prášky na alergii) do Bořislavi. Odtud cesta pokračovala přes Bílku a Černčice až na hrad Sukoslav.

Tam jsme si opekly večeři, trochu se navzájem špehovaly a potom natočily středověký film.

Ráno po celoměsíčné a větrné noci jsme se probudily a pokračovaly v cestě, tentokrát už směrem domů. Šly jsme z Kostomlat do Bukovic a odtud do Bžan, Hradiště, Lbína a Pytlíkova a pak přes polní cesty a louky, kde jsme si dělaly piknik a padaly do trávy až zpět do Teplic. Ještě chvíli opět u zastávky v Proseticích jsme jedly nanuky a pozorovaly vlaky, a pak už se vrátily do klubovny.

Všechny fotografie najdete TADY