Květnová výprava vlčat za koloběhem dřeva + noční prohlídka Teplického zámku

Vážení rodiče a jejich vlčata,

přijměte pozvání na další akci našeho oddílu konanou tento měsíc:

Sraz: Pátek 27.5.2016 v 18:00 v klubovně

Konec: Sobota 28.5.2016 v 14:00 v klubovně

Cena: 150,- Kč/osobu

Ubytováni budeme v klubovně v Teplicích, odkud se v pátek večer vydáme na netradiční noční prohlídku Teplického zámku spojenou s 862. Zahájením lázeňské sezóny v Teplicích, a v sobotu vyrazíme na krátkou výpravu do Českého středohoří po stopách koloběhu jednoho z nejúžasnějších a nejdůležitějších přírodních produktů využívaných lidmi – po stopách dřeva.

Vybavení:  večeři na pátek (jídlo na celou sobotu bude zajištěno), spacák, věci na spaní, oblečení do přírody, čepici kšiltovku, nepromokavou bundu, funkční pláštěnku, skautské tričko nebo kroj (pouze kdo má), pevné boty (nejlépe nepromokavé a „vyšláplé“), přezůvky, hrneček, podepsanou láhev na pití (alespoň 1 litr), zápisník (vč. karet na letošní poslední celooddílový turnaj), penál s tužkou i pastelkami, stezku, kartáček na zuby s pastou, malý batůžek na výlet.

Prosíme o informaci účasti Vašeho vlčete do neděle 22.5.2016. Účast prosíme potvrďte na přihláškový formulář, který bude od tohoto týdne pověšený na nástěnce u naší klubovny, peníze na výpravu budeme vybírat až v pátek 27.5.2016

Výprava je tentokrát časově zkrácena kvůli zmíněnému 862. Zahájení lázeňské sezóny, takže Vaše vlčata budou mít dost příležitosti si užít i všech atrakcí nabízených na tomto Zahájení…. :-)

Za vedení oddílu smečky vlčat

Jirka Urban