Lednová výprava vlčat do ústecké ZOO

V lednu bývá tradicí, že vlčata vyráží do Prahy plné strašidel. Protiepidemická opatření nám ale letos překazila plány a tradičního závodu se tedy nezúčastníme. Není však třeba zoufat si. Místo Prahy vyrazíme do ústecké ZOO a šifry i běhání s mapou si užijeme tam. Že neumíte šifry nebo s mapou? Nevadí! Úkolem akce je si to vyzkoušet a bude tam dostatečné množství pomocníků z řad vedoucích a návštěv, takže na to nebudete sami.

Sraz: v sobotu 15. 1. 2022  v 8:20 na vlakovém nádraží v Teplicích

Konec: v sobotu 15. 1. 2022 v 16:30 tamtéž

Sebou: 150 Kč, svačinu a pití na celý den (ideálně i teplý čaj do termosky), na sebe teplé oblečení a nepromokavé boty, abychom vydrželi celý den venku, do batohu zápisník, tužku, stezku a kdo má, tak skautský šátek. Na dopravu a pro vstup do pavilonů je zapotřebí také respirátor. Je možné vzít si drobné kapesné na suvenýry v zoo. Dále už stačí jen dobrý zdravotní stav a ještě lepší nálada.

Přihlášení nebo omluvení je možné přes formulář na odkaze níže do pátku 14. 1. do 24:00.

https://forms.gle/1SPUnV75zQKHm61QA

V případě dotazů se obracejte na Verču.