Listopadová oddílovka Horalů

V pátek 2. listopadu se Horalové sejdou v 1600 k oddílové schůzce…Výjev ze SZ 2011

Výjev ze SZ 2011

V pátek 2. listopadu se Horalové sejdou v 1600 k oddílové schůzce. (Vemte si proto kroje!, stezky! a vůbec všechno co se sluší a patří.) Poté nás čeká přespání (vemte si věci na spaní!), návštěva bazénu (takže plavky, ručník!).
Na sobotní dopoledne jsme pro Vás přichystali speciální akci spojenou s výletem (pevné boty, bunda!) do okolí Teplic. V sobotu po obědě se zúčastníme tradiční hry Vyzvědači v Teplicích, kterou pořádá 22. oddíl.
Jídlo na celé akci zajistíme společně, systém se nám osvědčil.
S sebou kromě věcí zvýrazněných v textu potřebujete 100 + 10kč (startovné na Vyzvědačích). Konec akce se shoduje s koncem Vyzvědačské hry a bude v sobotu ve 2030 v klubovně.

Napsat komentář