Listopadová výprava do severské divočiny

V listopadu nás čeká výprava s přespání ne v naší klubovně, nýbrž budeme 2 noci nocovat v pronajaté ekologické základně v Krásném Buku. Na výpravě na čeká velký sobotní výlet po Kyjovském údolí, který završíme dobytím Vlčí hory. Během výpravy nás bude doprovázet viking Vike. 

Už se těšíme, až všichni zase spolu vyrazíme… 

Sraz: Pátek 12. 11. 2021 v 15:00 na hlavním nádraží v Teplicích 

Konec: Neděle 14. 11. 2021 v 18:30 tamtéž 

Cena: 600,- Kč/vlče budeme vybírat v hotovosti na nádraží

Vybavení: 

Do většího batohu (krosny): spacák, věci na spaní, funkční pláštěnku, podepsanou láhev na pití (alespoň 1,5 litru), zápisník, tužku, stezku (kdo má), kartáček na zuby s pastou, kapesníky, malý ručník, náhradní spodní prádlo, ponožky, tričko, teplou mikinu, bundu, teplé kalhoty, čelovku (nebo jinou baterku + náhradní baterie), nožík, ešus, lžíce, hrníček, kapesné do 50,- Kč (víc není potřeba), malý batoh na sobotní výlet, KPZ, přezůvky, skautské tričko (kdo má), skautský kroj (kdo má), skautský šátek (kdo má), pevné nebo nízké trekové boty (nejlépe nepromokavé a „vyšláplé“), čepice, rouška/respirátor (budeme se přesouvat hromadnými dopravními prostředky).

Jakoukoliv elektroniku není třeba brát – mobilní telefony mají vedoucí a na hry na nich nebude nejen příležitost, ale není to ani na akcích žádoucí. 

O případné účasti, ale i neúčasti Vašeho vlčete nás prosím informujte ZDE nejpozději do středy 10. 11. 2021.

S ohledem na vývoj epidemické situace v České republice a vládním opatřením na tuto situaci počítejte, prosím, s možností úpravy výpravy/podmínek účasti na výpravě, o kterých vás budeme aktuálně informovat.

Případné dotazy směřujte na Ušáka (spíš emailově než telefonicky, děkuji za pochopení):Jan Váňa – Ušák, Jan.vana.tp@gmail.com, +420 725 850 058 nebo Jirka Urban, tel. +420 603 808 408.