Mostecké bačkůrky pro světlušky

Ano, je to tak, druhý ročník Mosteckých bačkůrek je již za dveřmi. A, že se ti líbil ten první na téma „Z pohádky do pohádky“? Tak neváhej a jeď s námi i na ten druhý- tentokrát na téma „Zvířecí safari“!

Sejdeme se v pátek  23.11. 16:50 hod na hlavním vlakovém nádraží. Vrátíme se tamtéž v neděli 25. 11. v 13:37 hod. S sebou budeš potřebovat: večeři na páteční večer, 300 Kč+kartičku pojištěnce (bude vybíráno na nádraží), ešus a lžíci, spacák, karimatku, malý batůžek, teplé a nepromokavé oblečení (nejlépe i čepici a rukavice, doporučená je i pláštěnka), pevné boty, šátek na hry, penál (tužku i pastelky), láhev na čaj (nejlépe termosku). Na sebe si nezapomeň obléknout střediskové (popřípadě oddílové) triko i se  šátkem.Pokud se budeš chtít akce zúčastnit, nezapomeň mamince říci, ať tě zapíše na oddílové nástěnce ! Těšíme se na tebe my i světlušky z Mostu a okolí.

Kontakty v případě dotazů i během akce:

  • Adéla Klírová (Šnečka)                                           603 765 698
  • Martina Součková (Máta)                                     605 463 274