Myší vaření, pochutnávání , povídání a snad i nějaké to hraní alias družinovka Myšek v sobotu 9. listopadu

Ano, první letošní „družinovka“ je před námi a tentokrát trochu netradiční- nepůjdeme totiž na žádnou výpravu, ale zůstaneme v klubovně, uvaříme si oběd, uděláme nějaký dobrý čaj, možná něco upečeme.. Prostě si vyzkoušíme nějakou výrobu specialit k snědku a pak si na nich pochutnáme. Když budeme rychlé a šikovné, zbude nám čas i na pár her. Sraz bude v sobotu v 10:00 hod v klubovně, konec pak okolo 18 hod týž den na stejném místě. Co s sebou a přesnější informace dostaneš na schůzce po podzimních prázdninách, čili ve středu 6.listopadu, na této schůzce bychom od tebe také rády věděly, zda se družinové akce zúčastníš, či ne (kvůli nákupu surovin). Doufáme, že se nás sejde a užije si akci, co nejvíce!

Kontakty v případě dotazů i během akce:

Adéla Klírová (Šnečka)                                         603 765 698

Martina Součková (Máta)                                     605 463 274