Na přání Tepličanů – 13.-14.října 2012

Jak jsme slíbili, přinášíme vám ve zkratce teplické projekty, do kterých se zapojíme v rámci celostátní akce 72 hodin. Velmi děkujeme všem Tepličanům, kteří se nám ozvali a je nám potěšením, že pravděpodobně opravdu stihneme vyplnit téměř všechna jejich přání.

Pokud byste se spolu s námi chtěli zapojit do některé z níže uvedených aktivit, kontaktujte nás, prosím, na mailu lenki.tce@gmail.com.

Níže můžete shlédnout seznam naplánovaných projektů (aktuální ke dni 26.9.2012), který se však může ještě drobně měnit. Aktuální stav sledujte tady

SOBOTA – 5 skupin:

Skupina Větrník – Vlčata (cca 7 dětí + vedoucí) – pomoc v mateřském centru Větrník

Skupina Doubravka – Skautky a vlčata (cca 5 slečen a 7 vlčat + vedoucí) – úklid v okolí hradu Doubravka.

Skupina Janáčkovy sady – Skauti (cca 8 chlapců + vedoucí) – úklid Janáčkových sadů od odpadků.

Skupina Casa don Rua – Roveři (cca 5 roverů) – drobná pomoc s rekonstrukcí turistické ubytovny Casa don Rua v Krupce.

NEDĚLE:

Pevnost Gympl – pomoc při realizaci zážitkové akce pro teplické gymnazisty, kterou organizuje občanské sdružení Pro arte beuronensis