Navrhněte, komu skauti ze Dvojky letos pomohou

Teplická Dvojka se – stejně jako v loňském roce – připojuje k celostátnímu projektu „72 hodin“ (http://www.72hodin.cz/).

Skauti a skauti nabízejí o víkendu 11. až 13. října pomocnou ruku, zatím však hledají, kde mohou být užiteční. „Obracíme se proto na Tepličany, aby nám doporučili, na co se mají dobrovolníci z řad našich členů zaměřit. Může jít o veřejně prospěšný projekt, sběr nepořádku, opravu prolézaček, cokoli. Těšíme se na návrhy, které od spoluobčanů přijdou,“ říká Jakub Mráček, který zmíněné skautské středisko vede. Skauti návrhy sbírají na e-mailu lenki.tce@gmail.com  až do 1.října 2013. Z těchto návrhů vyberou, co budou moci zrealizovat.

„72 hodin“ je projekt největších českých dětských organizací, včetně Junáka. Kdykoliv během těchto 72 hodin (11. – 13. října 2013) a zároveň jakkoliv dlouho se dobrovolníci po celém Česku pustí do aktivit, které pomohou druhým, přírodě, či jejich okolí. Výsledkem těchto projektů bude mnoho úsměvů, radosti, dobrých pocitů z vykonané práce a mnoho dalších pozitivních účinků. Více o projektu na http://www.72hodin.cz/.

72hodin_logo-01

Teplická Dvojka je největší skautské středisko v teplickém okrese. Nabízí pravidelnou činnost pro děti od 5 do 18 let v 6 oddílech.

Kontakt: Lenka Kubalíková, lenki.tce@gmail.com, 728 184 827

Napsat komentář