Navrhněte, komu skauti ze Dvojky pomohou

Teplická Dvojka se připojuje k celostátnímu projektu „72 hodin“ (http://www.72hodin.cz/). Skauti a skauti nabízejí o víkendu 12. až 14. října pomocnou ruku, zatím však hledají, komu nebo čemu tři dny své práce věnují. „Obracíme se proto na Tepličany, aby nám doporučili, na co se mají dobrovolníci z řad našich členů zaměřit. Může jít o veřejně prospěšný projekt, sběr nepořádku, oprava prolézaček, cokoli. Těšíme se na návrhy, které od spoluobčanů přijdou,“ říká Jakub Mráček, který zmíněné skautské středisko vede.Skauti návrhy sbírají na e-mailu lenki.tce@gmail.com  až do 19. září.

„72 hodin“ je projekt největších českých dětských organizací, včetně Junáka. Kdykoliv během těchto 72 hodin (12. – 14. října 2012) a zároveň jakkoliv dlouho se dobrovolníci po celém Česku pustí do aktivit, které pomohou druhým, přírodě, či jejich okolí. Výsledkem těchto projektů bude mnoho úsměvů, radosti, dobrých pocitů z vykonané práce a mnoho dalších pozitivních účinků. Více o projektu na http://www.72hodin.cz/.

Teplická Dvojka je největší skautské středisko v teplickém okrese. Nabízí pravidelnou činnost pro děti od 5 do 18 let v 6 oddílech.

Kontakt: Jakub Mráček, 777 323 557, jakub.mracek@gmail.com

Napsat komentář