Nedělní schůzka Myšek (12.5. 2013)

Jak jistě víš, příští středu 1.5. ani tu další 8.5. nebude schůzka (jsou státní svátky). Nevíme, jak vás, nás však mrzí, že přijdeme rovnou o dvě schůzky. A tak jsme se rozhodli, že bychom si to mohli vynahradit v neděli 12. května, takovou menší družinovou výpravou, nebo spíše delší schůzkou. Sešli bychom se ve 14:15hod v klubovně a dle počasí buď zůstali v klubovně, nebo se vydali na Doubravku. Konec by byl v 17:30hod opět v klubovně. S sebou potřebuješ jen věci jako na obvyklou schůzku (skautské tričko, tužku, zápisník, KPZ, uzlovačku, stezku), pití, menší svačinu, popřípadě nějaké drobné, kdybychom chtěli jít třeba na zmrzlinu. Prosím zavolej či napiš nám, zda se této naší delší nedělní schůzky zúčastníš (Nebo o to popros rodiče). Děkujeme, těšíme se na Tebe Šnečka&Máta

Kontakty:

Šnečka (Adéla Klírová)                                            603 765 698

Máta (Martina Součková)                                         605 463 274