Noční pochod Horalů

Jako únorový výlet jsme zvolili trasu Ústí – Milada – Kateřina – Teplice. To samo o sobě tak zajímavé není… Zajímavé bylo, že jsme otestovali svoje síly a na výlet vyrazili v noci. Konkrétně v půl desáté večer z Ústí – Všebořic a během následujících 6 hodin jsme ušli přibližně 21 kilometrů do Teplic. Někteří si sáhli opravdu na dno (neřešili, že jsou unavení, ale kolikrát že to cestou někde usli), pro jiné to byla příjemná změna oproti zažitým výpravám. Ale všichni se shodli, že to bylo supr! A o to tak trochu jde…

Odkaz na fotografie z výletíku: https://drive.google.com/drive/folders/1_kbI…

V sobotu po snídani (v poledne) jsme, ještě před návštěvou bazénu a promítáním filmů uspořádali kuchařskou soutěž, jejíž výsledky můžete prohlédnout zde:

A vy se můžete těšit na březnovou akci!