Oddílová schůzka a družinové výpravy vlčat

Ještě než odjedeme na podzimní prázdniny rádi bychom všechny pozvali na oddílovou schůzku, která se bude konat v pátek 18.10. od 17.30. Protože družinová činnost je nejdůležitějším aspektem skautské výchovy, vyrazíme druhý den (v sobotu 19.10.) na výlety po jednotlivých družinkách.

• Ježci (Verča) – Čeká nás výlet do Krušných hor, začneme v Mikulově a zlatá tečka výpravy bude Flájská přehrada, poté autobus do Litvínova a vlak zpět do Teplic. V případě špatného počasí bude náhradní program. S sebou: věci na přespání v klubovně a oddílovou schůzku (kroj/tričko, šátek, stezku), teplé oblečení do přírody, pevné boty (pohorky), čepici, svačinu na pátek večer a sobotu ráno, 60 Kč + 15 Kč na autobus nebo průkazka na MHD (1.pásmo), alespoň 1,5 l láhev na pití. Konec v klubovně v 19.00.
  • Rysi (Vejva, Jarek, Martina) – V sobotu ráno se družina Rysů vydá přes Kamýk na Portu Bohemicu. V případě špatného počasí bude náhradní program. S sebou: Oblečení na ven a do přírody, pevné boty (pohorky), láhev na pití (objem alespoň 1,5l), jídlo na pátek a sobotu, spacák. Stezku, kroj (kdo má), šátek, oddílové tričko (kdo má) na oddílovou schůzku a malý batoh na svačinu a věci na sobotu. Budeme vybírat 80 Kč na vlak. Konec v klubovně v 17.00.
  • Káňata (Jarda, Ušák) – Podíváme se na Osecký hrad a prozkoumáme jeho podhradí. Čeká nás odpoledne plné zábavy a nových her, které si společně zahrajeme. S sebou: teplé oblečení na celý den (dle počasí, něco nepromokavého a pevnou obuv), kroj, skautské tričko (pokud je máte), Spacák, hygienu (zubní kartáček + zubní pastu, ručník), jídlo a pití na celý den (alespoň 1,5l) a věci které nosíš na schůzky, vlčácký šátek, pokud ho nemáš, tak si vezměte jakýkoliv jiný, který máš, vlčáckou stezku, zápisník, psací potřeby a peníze na MHD ( 2x 20 Kč nebo kartičku ale musíte doplatit 10 Kč 2x) a hlavně doma nezapomeň dobrou náladu!. Konec v klubovně v 17.00.