Phileas Fogg sportuje aneb vlčácká sportovní výprava

O tomto víkendu jsme se na své cestě kolem světa, při které doprovázíme našeho kamaráda, britského gentlemana Philease Fogga, zastavili v našem rodném městě Teplicích, kde jsme strávili (i přes částečnou nepřízeň počasí) celý víkend utužováním svého zdraví při různých sportovních aktivitách.

Nejprve jsme se spolu s ostatními skautskými oddíly zúčastnili za deštivého počasí dalšího ročníku lehkoatletických závodů, ve kterých jsme změřili své síly, a z tohoto měření sil jsme si odnesli také několik medailí. Následoval zasloužený „odpočinek“ ve vodách teplického Aquacentra a večerní návštěva Poradní skály, která nás kromě jiného odměnila krásným výhledem na noční Teplice. Nedělní den jsme i díky zlepšení počasí strávili na kolech, při kterých jsme se kromě různých cyklosoutěží vydali také do okolí Doubravské hory, zakončené dosažením vyhlídky s panoramatickým výhledem na sluncem zalité Krušné hory i České středohoří.