Philleas Fogg jde na Říp, aneb březnová výprava vlčat – ZRUŠENO

O víkendu 13.3.-15.3.2020 náš oddíl ukáže našemu anglickému kamarádovi Philleasi Foggovi památné místo české mytologie a historie – pověstmi opředený 455 m vysoký kopec Říp, ze kterého dle pověsti praotec Čech určil, že náš národ zůstal v této krajině.

Návštěva Řípu nebude jediným programem výpravy, chybět nebude ani návštěva poradní skály, různé hry včetně her na téma Phillease Fogga a jeho cestování kolem světa, další dražba předmětů z cest Phillease Fogga, první oddílová debata ohledně tábora (na jehož celkové podobě se letos kluci budou podílet výrazně více než v minulých letech) a spousta dalších věcí.

Sraz: Pátek 13.3.2020 v 18:30 v klubovně 

Konec: Neděle 15.3.2020 v 11:00 v klubovně

Cena: 300,- Kč/osobu (budeme vybírat hotově při předání dětí)

Vybavení

Do batohu nebo sportovní tašky do klubovny: Spacák, pyžamo, hygienu, malý ručník, ešus, lžíce, hrníček, nůž, čelovka (a náhradní baterie),  náhradní oblečení (spodky, tričko, ponožky apod.), přezůvky (kdo je nemá, u nás v klubovně), kroj, páteční večeři (společné jídlo je zajištěné od sobotního rána).

S sebou nebo v malém batůžku připraveném na sobotní výlet: teplé oblečení na zimní počasí,  pláštěnku, dvě láhve na pití a vaření (tzn. ideální jedna 0,5l s vodou na vaření a druhá 1l na pití), Stezku/Nováčka, zápisník, tužku, nožík, boty na ven, skautské tričko a šátek, kapesné max. 50 Kč, případně nějakou sladkost. Do tohoto batůžku by se mělo vlčeti vejít také část společného jídla na sobotní výlet.

Jakoukoliv elektroniku není třeba ani tentokrát brát, pro případný kontakt budou k dispozici vedoucí.

O účasti nebo neúčasti nás prosím informujte ZDE v připraveném formuláři nejpozději do úterý 10.3.2020, abychom mohli v předstihu nakoupit potraviny na výpravu a zajistit místa ve vlacích na sobotní výlet. Po tomto datu bude přihlášení možné pouze po individuální dohodě s vedoucími.