Podzimní prázdniny Horalů a Á la Chaosu

Současná situace příliš nenahrává tomu, aby se skautské podzimní prázdniny uskutečnily, jelikož nyní (zatím do neděle 25. 10. 2020) platí pozastavení veškeré skautské činnosti (to zahrnuje veškeré schůzky i akce, do kterých podzimní prázdniny spadají).

Na podzimky bychom měli odjíždět až 28. 10. 2020, takže v případě, že by do té doby došlo k obnovení činnosti a rozvolnění některých opatření, počítáme s tím, že bychom akci uskutečnili. V opačném případě, kdy dojde k prodloužení pozastavení činnosti nebo zpřísnění jiných opatření, budeme akci muset zrušit.

Rozhodli jsme se prozatím vytrvat – přihlašování pro zájemce tedy nyní stále platí. Vývoj situace budeme dále sledovat a dáme vám včas vědět. (V případě zrušení akce vám peníze budou vráceny na účet).

Děkujeme za pochopení a vytrvalost.