Podzimní prázdniny Střelky a Chaosu ve Vyškově

Před více než 145 lety se narodil významný český génius, všeuměl, který přispíval k mnoha objevům v oblastech kriminalistiky, poezie, hudby, filozofie, vědy, umění, pedagogiky i sportu. Ano, nemýlíte se, je to Jára Cimrman! A vy máte teď jedinečnou příležitost dostat se pod pokličku tohoto génia a poznat všechny jeho stránky. 

Sraz: v pátek, 25.10. 2019, v 18:00 ve skautské klubovně v Teplicích

Konec: ve středu, 30.10. 2019, v 15:05  na hlavním nádraží v Teplicích

Cena: 900 Kč. Poněvadž se jedná o akci dotovanou střediskem, je potřeba, aby Vaše dítě bylo již zaregistrováno (pokud bylo registrováno už minulý rok, stačí to). Poplatek je potřeba zaplatit na účet našeho střediska 2000036045/2010 (FIO) a to do 15.10. 2019.

S sebou: (vše zabalit do jedné krosny, kterou dítě unese) večeře na pátek a snídaně, svačina i oběd na sobotu (do vlaku), čelovka (nebo jiná baterka), spacák, karimatka, věci na spaní, nožík, nepromokavá bunda, funkční pláštěnka, skautské tričko a šátek, přezůvky, hrneček, ešus, lžíce, zápisník, tužka, hygiena, malý batůžek na jednodenní výlety, kapesníky, podepsanou láhev na pití (alespoň 1,5 l), teplé oblečení na ven i do klubovny (včetně náhradního oblečení), čepice, rukavice, kartička pojištěnce (stačí kopie), uzlovačka, plavky a ručník, pro neplavce rukávky, zpěvník (pokud máte táborový, oddílový nebo jiný)

Původně plánovaná Vídeň se neuskuteční kvůli špatným vlakovým spojům a vysoké ceně. Naším novým cílem bude nedaleké Brno.

Přihlašování již skončilo, přihlašovat jste se mohli do 15.10. 2019.

Jakékoliv dotazy směřujte na Vojtu (tel: 725 423 942, email: vojta.tarant@seznam.cz)