Podzimní prázdniny světlušek v Mimoni

Odjezd: sraz ve ve středu 24. října na vlakovém nádraží v Teplicích v 16:30.

Návrat: tamtéž v neděli 28. října ve 14:16.

Podzimní prázdniny strávíme tentokrát ve městě obklopeném divočinou. Podzimky budou společné pro oddíly skautek a světlušek, takže máte šanci opět vidět své staré kamarádky:) Bydlet budeme ve skautské klubovně, kde je možnost topení i vaření. Vařit si budeme tradičně sami. Na programu je poznávání Mimoně s  Audiostezkou, výlety k řeče Ploučnici (Průrva Ploučnice), zřícenina Ralsko či bývalé vojenské letiště v Hradčanech. A celou dobu nás bude provázet příběh jedné odvážné princezny, která hledá dobro ve zničené krajině…

S sebou do jednoho velkého batohu: jídlo na středeční večeři, spacák, karimatku, oblečení do klubovny a na spaní, oblečení na outdoorové aktivity, pohodlné boty na chození po městě i po lese, přezůvky, ešus, lžíci, hrneček, zápisník, tužku a pastelky, baterku nebo čelovku, Cestičku světlušek (pokud ji máte), pláštěnku nebo nepromokavou bundu. Pro případ zimního počasí si nezapomeňte přibalit čepici, rukavice a teplou bundu. Mobilní telefon a drobné kapesné dle zvážení rodičů.

Cena: 700 Kč (zahrnuje ubytování, cestu, stravu a vstupy do památek).

Částku prosím uhraďte bankovním převodem na účet střediska 2000036045/2010 (Fio banka), jako variabilní symbol uveďte datum narození svého dítěte ve formátu RRMMDD. Je-li to možné, do zprávy pro příjemce uveďte i jméno Vašeho dítěte a důvod platby (podzimky).

Pro případné dotazy se prosím obracejte na vedoucího akce: Jakub Mráček (777 323 557), jakub.mracek@gmail.com

Přihláška: Podzimky2012_Příhláška světlušky