Podzimní prázdniny vlčat a Horalů

Během podzimních prázdnin, 26. – 30. října, se smečka vlčat vydá společně s oddílem Horalů do Litoměřic. Čeká je například pomoc našim lesům, při které se leccos dozví a vyzkouší.  Navštívíme také některé památky. A celých pět dní se vlčata s Horaly budou starat o jídelníček, který si sami vymyslí a následně i uvaří. Každý účastník musí být přihlášen zde do 20.10.2019.

Cena podzimních prázdnin je 500 Kč, termín zaplacení je stejný s termínem přihlášení, tj. do 20.10.2019. Částku zasílejte na účet střediska (2000036045/2010 (FIO)), k odeslání můžete využít i přiložený QR kód. Do zprávy pro příjemce uveďte jméno a příjmení dítěte.

Sraz: V sobotu 26.10.2019 v 9:30 ráno na hlavním nádraží v Teplicích.

Konec: Ve středu 30.10.2019 v 16:30 tamtéž.

Co sebou: Vše zabalené do většího batohu – oblečení do přírody na pět dní (dostatečně teplé a nepromokavé, aby Váš syn vydržel celý den venku, pevné boty + ponožky navíc), pláštěnku, čelovku, nožík, čepici, spacák, karimatku, ešus, lžíci, hrnek, věci na spaní (buďto pyžamo nebo staré tričko), podepsanou láhev na pití (mladší alespoň 1-1,5 litru, starší alespoň 1,5-2 litry), zápisník, tužka, stezka (kdo má), kartáček na zuby s pastou, kapesníky, malý batůžek (do kterého se vejde láhev o uvedeném objemu, pláštěnka, mikina a jídlo na celý den), malý ručník, přezůvky, náhradní spodní prádlo a tričko, kartičku pojišťovny, případně drobné kapesné (dle Vašeho uvážení, doporučujeme max. 100,- Kč). Dále skautské tričko, skautský šátek a kroj (kdo má). Při balení, prosím, zvažte, co je sebou opravdu potřeba.

Jakoukoliv elektroniku není třeba brát – mobilní telefony mají vedoucí a na hry na nich nebude nejen příležitost, ale není to ani na akcích žádoucí.