Podzimní výprava Žížal

V neděli 8. října se všechny odvážné Žížaly, jejich rodiče, prarodiče a kamarádi vydali navzdory předpovídanému dešti do Hrobčic. Jeli jsme vlakem, metrem, lodí a pak tramvají… teda vlastně jen vlakem a autobusem a pak pěšobusem a v počtu dvaceti rodičů a devatenácti dětí navštívili pohádkový les s Křemílkem, Vochomůrkou, Patem a Matem a dalšími postavičkami, zahráli si různé hry, sesbírali dřevo a na rozdělaném ohni si upekli buřty a v neposlední řadě také navštívili zahradu místní mateřské školy, která nás nadchla. Kromě spousty dřevěných prolézaček, klouzaček a domečků zde mají také ohradu s ovečkami, dopravní hřiště a teepee – a to všechno jsme si díky vstřícné místní paní ředitelce mohli vyzkoušet. Děkujeme všem zúčastněným a zvláště Lenki, která cíl výletu vymyslela a celou dobu nás pečlivě fotografovala. Všechny fotky si můžete prohlédnout na tomto odkazu.