Pohádkové Velikonoce

(5. – 9. 4. 2012)

Letos se vydáme do pohádkové říše a základnou nám budou skautské klubovny v Žatci (plně vybavené, včetně velké zahrady, spát budeme na matracích). Čekají nás výlety do okolí a spousta her a od pohádkových postaviček se dozvíme něco, co nám pomůže při závodě vlčat a světlušek a něco o velikonočních zvycích.

Sraz bude ve čtvrtek v 18.00 ve skautských klubovnách v Teplicích, kde přespíme a předtím si zajdeme zaplavat. Do Žatce vyrazíme společně s vlčaty v pátek ráno a vrátíme se v pondělí v 12.50 na hlavní vlakové nádraží v Teplicích.

S sebou by každý měl mít oblečení na celé Velikonoce zabalené do jednoho zavazadla, věci do bazénu (neplavci by měli mít rukávky), pevné boty, malý batůžek na výlety, cestičku, zápisník, psací potřeby, spacák, alespoň 1 litrovou lahev na pití a čtvrteční večeři – ostatní jídlo už bude společné. Poplatek za Velikonoce bude 500,- a budeme jej vybírat ve čtvrtek, společně s kartičkou pojišťovny.

Kontakt před akcí: svetlusky@centrum.cz; kontakt během akce: 732 210 608 (Nikola Černá-Nik, zástupkyně vůdkyně)

Podmínkou účasti je zaplacená registrace!

Při velkém zájmu budou mít přednost děti, které svou účast nahlásily dopředu.